Słońce jest stałym, niewyczerpalnym i bezpłatnym źródłem energii dostępnym praktycznie wszędzie., dlatego korzystanie z jego zasobów jest coraz bardziej popularne i ekonomicznie opłacalne. Energia słoneczna uważana jest za najbogatsze i jedno z najbardziej obiecujących źródeł energii odnawialnej na Ziemi. Jej wykorzystanie przynosi znaczne korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Energię promieniowania słonecznego można zamienić bezpośrednio w energię elektryczną lub w ciepło.

 Wyprodukowany prąd można wykorzystać na własne potrzeby lub odsprzedać do Zakładu Energetycznego. System fotowoltaiczny charakteryzuje się dużą opłacalnością, nie dość, że pozwala znacznie zredukować koszty energii elektrycznej to dzięki bardzo długiej żywotności przynosi duże zyski. Jest więc również dobrą lokatą kapitału. To ekologiczny, przyjazny dla środowiska naturalnego sposób wytwarzania energii.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

ZASADA DZIAŁANIA

 Panele fotowoltaiczne to przede wszystkim specjalne, krzemowe moduły, zamontowane na dachu lub gruncie, które na skutek padania na nie promieni słonecznych generują napięcie elektryczne. Powstała energia jest jednak prądem stałym. Ponieważ w domowej czy firmowej instalacji wytwarzany jest prąd zmienny, elementem instalacji fotowoltaicznej jest także inwerter, który dokonuje koniecznego przekształcenia.

 W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod wytwarzania energii elektrycznej, energia wytwarzana z baterii słonecznych jest przyjazna środowisku – nie powoduje emisji CO2 do atmosfery. Podsumowując, baterie słoneczne pozwalają nam z dużą skutecznością wykorzystywać energię promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej na własne potrzeby.

KORZYŚCI

- łatwa dostępność

(słońce to niewyczerpalne i darmowe źródło energii)

 

- oszczędności i zysk

(szybki zwrot z inwestycji, obniżenie rachunków za energię)

 

- niezależność

(od wzrostu cen energii, dostawców, awarii sieci)

 

- ekologia

(brak zanieczyszczenia, emisji gazów, hałasu czy drgań)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Chętnie pomożemy Państwu przy wyborze odpowiedniej instalacji fotowaltaicznej.

termofol morawica
Numer telefonu
E-mail
Ile miesięcznie płacisz za prąd?
Dodatkowe informacje
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poznaj wycenę w 60 minut!

Zostaw kilka informacji a oddzwonimy do Ciebie.

Copyright EnergyTech 2020

EnergyTech

ul. Kielecka 26

26-026 Morawica

 

690 020 460

690 020 270

energytech24@outlook.com